Naše služby | Prague Art & Design


 
Nabízíme komplexní služby spojené s prodejem a koupí uměleckých děl, individuálně zprostředkujeme interierové poradenství, organizování výstav, performancí, videoinstalací, přípravu uměleckých projektů při akcích apod.


Prodej a koupě uměleckých děl
Na stránkách naší on line galerie najdete díla odborně vybraných současných výtvarných umělců, designérů a šperkařů. Naši odborníci vám poskytnou odbornou radu při posuzování umělecké hodnoty díla a vhodnosti investice.


Transport včetně pojištění
Při zajišťování transportu uměleckých předmětů spolupracujeme s Českou poštou, společností DHL, Spedia s.r.o. (www.spedia.cz), Kunstrans (www.kunstrans.com) a Arttransport (www.arttransport.cz). Postaráme se o veškeré náležitosti spojené s dopravou, včetně balení a pojištění.


Způsoby platby
Platby za vybrané artefakty lze uskutečnit po domluvě buď bankovním převodem na účet společnosti Prague Art & Design s.r.o. nebo v hotovosti.


Organizování výstav, performancí, videoinstalací, či uměleckých projektů při akcích
Spolupracujeme s kurátory a teoretiky, kteří vám mohou nabídnout umělecký program na klíč. V případě těchto služeb je na přípravu nutné delší časové období.


Interiérové poradenství
Našim klientům individuálně zajistíme konzultace při řešení rozličných interiérů.


Investiční poradenství
Kvalitní umění a starožitnosti vždy byly a budou výhodnou investicí. Její návratnost a likviditu vám pomohou predikovat naši zkušení odborníci.